aboutus

Şirket profili

ASIC kripto para madenciliği ekipmanlarını dünya çapında 5 yıldan fazla bir süredir çok yüksek itibar ve güvenilirlikle dağıtma konusunda uzmanlaştık.

 

Sadece bu yıl içinde Bitmain ile yıllık satın alma anlaşması imzaladık ve bitmain'den her ay en az 1000 madencilik makinesi sipariş edeceğiz.Tabii ki, bu mal kaynağımızın sadece bir kısmı, müşterilerin ihtiyaçlarına göre ilgili marka ve modeli sağlamak için yeterli güce sahibiz.

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

 

Geçmiş

Chengdu chenxiyu Technology Co., Ltd., Çin'de bitcoin madenciliği makineleri satmak için en eski profesyonel platformlardan biridir.Dijital para madenciliğinin tüm endüstriyel zinciri için sürekli olarak değer sağlamayı taahhüt eder.Danışmanlık kaynakları, donanım ürünleri, çevre forumları ve teknik hizmetler toplayan, sektördeki en dikey bilgileri toplayan şirket, ağırlıklı olarak profesyonel madencilik makine satışı, geri dönüşüm ve maden barındırma, Donanım ve çevre ürünleri satışı ve teknik hizmetleri ile uğraşmaktadır.Firmamız bitland, Jianan Yunzhi, Yibang, f2pool, antpool, madeni para mühür, örümcek cevheri havuzu ve diğer kafa madencilik makine üreticileri ve cevher havuzları ile işbirliğine girmiştir.Cevher yeri için beklemeye gerek yoktur.Tüm ağın en düşük fiyatı herhangi bir zamanda kazılabilir.
Madencilerin çoğuna yüksek kaliteli hizmet sağlama özüne sahip olan Chenxiyu teknolojisinin görünmez bir çerçevesi ve şeffaf geliri yoktur, madenciler için "madencilik çukurunu" korur, geliri dengeler ve madencilik konusunda endişelenir.Şirketin gelişmekte olan endüstrisi resmi ve yasaldır.Küresel pazara daha fazla odaklandık, sektörde iyi bir itibar ve itibar kazandık ve size daha fazla ve daha iyi dijital para yatırım hizmetleri sunuyoruz.

Hizmet

6 yıldan fazla bir süredir kripto para madenciliği ekipmanlarının iç pazarda dağıtımı konusunda uzmanlaştık, bu alanda çok yüksek bir itibar kazandık, birçok ticaret şirketi bile bizden mal seçiyor.

 

Çeşitli marka madencilik ekipmanları tedarik ediyoruz.Bitmain Antminer, Microbt Whatsminer, Canaan Avalon, Innosilicon gibi birçok büyük marka ile yakın ve uzun süreli bir iş işbirliği kurduk. Madencilerin F2Pool, Antpool, Coin print, Spider Mine Pool vb. madencilik havuzlarına uygun, gizli engelleri olmayan, şeffaf ve istikrarlı gelir, korumalı olan Goldshell, StrongU, EBang, iPollo ve diğer kafa madencilik makine üreticileri madencilerin "çukurları", sınırsız madencilik.

 

Madencilik ekipmanları, ikinci el birimlerin yanı sıra yepyenileri de içerir. Yepyeniler genellikle orijinal paket ve garanti ile, diğer madencilik çiftliklerinden ikinci el birimler, hash oranı ve güç tüketiminde her zaman iyi performansa sahip, kullanılan birimler ancak hash oranı testi ve tozdan arındırma tamamlandıktan sonra teslim edilebilir.

 

 

 Madenci Paketi

 

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

 

Madenci, orijinal ambalajının içinde süngerle sarılır.

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

Ekibimiz

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd. genç, enerjik ve profesyonel bir ekibe sahip genç bir şirkettir. Chenxiyu teknolojisine dikkat edin, en son teknolojiyi paylaşalım! Chenxiyu teknolojisi kuruluşundan bu yana yüksek itibar ve pazar payı kazanmıştır. Yeni ve eski madenciler için tek elden eksiksiz hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : james
Tel : 008619980599845
Kalan karakter(20/3000)